Nagłówek strony

Co to jest ORCID?

ORCID jest niezależną organizacją non-profit, która zapewnia trwały identyfikator - ORCID iD - który odróżnia cię od innych badaczy oraz mechanizm łączenia wyników badań i działań z twoim iD. ORCID jest zintegrowany z wieloma systemami używanymi przez wydawców, sponsorów, instytucje i innymi usługami związanymi z badaniami. Dowiedz się więcej na orcid.org .

Jak i dlaczego zbieramy identyfikatory ORCID?

Czasopismo zbiera Twój ORCID iD, abyśmy mogli [dodać cel i rozróżnić API członka i API publiczny]. Po kliknięciu przycisku „Autoryzuj” w wyskakującym okienku ORCID poprosimy Cię o udostępnienie swojego ID za pomocą uwierzytelnionienia: albo przez rejestracja na ORCID iD lub, jeśli już go masz, w celu zalogowania się Twoje konto ORCID , a następnie udzielenie nam zgody na uzyskanie Twojego ORCID iD. Robimy to, aby upewnić się, że jesteś poprawnie zidentyfikowany i bezpiecznie łączysz swój ORCID iD.
Dowiedz się więcej na Co jest takiego specjalnego w logowaniu się.

Gdzie są wyświetlane identyfikatory ORCID?

Aby potwierdzić, że używasz swojego ID i że został on uwierzytelniony, wyświetlamy ikonę ORCID iD iD icon obok Twojego imienia i nazwiska na stronie artykułu i na Twoim publicznym profilu użytkownika.
Dowiedz się więcej w Jak wyświetlić ORCID iD.
Wydawnictwo Naukowe UKSW
ul. Dewajtis 5, domek nr 2
01-815 Warszawa
email: wydawnictwo@uksw.edu.pl
tel. +48 22 561 88 35
O platformie:
Copyright 2019 by UKSW
OJS Support and Customization by LIBCOM
Platform & workfow by OJS/PKP
O systemie