„Studia Prymasowskie” są rocznikiem wydawanym od 2007 roku przez Wydawnictwo Naukowe UKSW działającym przy Ośrodku Dokumentacji i Studiów nad Osobą i Nauczaniem Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Założycielem pisma i pierwszym redakoterm był bp prof. dr hab. Andrzej Dziuba (2007-2021). Obecnie pismo to kierowane jest przez ks. dr. hab. Rafała Bednarczyka, prof. ucz. i pozostaje związane z powołanym w 2023 r. przez ks. prof. dr. hab. Ryszarda Czekalskiego, rektora UKSW Centrum Myśli Bł. Stefana Wyszyńskiego.

Czytaj więcej

         Metadata from Crossref logo        Crossref Similarity Check logo Crossref Similarity Check logo
Dyscypliny:
  • religioznawstwo i teologia
Dla autorów
Czy jesteś zainteresowany wysłaniem zgłoszenia do tego czasopisma? Polecamy, abyś zapoznał się zO czasopiśmie zasadami obowiązującymi w tym czasopiśmie, a także ze wskazówkami dla autora. Autorzy muszą zarejestrować się do czasopisma zanim wyślą zgłoszenie lub zalogować się i rozpocząć pięciostopniowy proces.
Dla recenzentów

Czy są Państwo zainteresowani recenzowaniem tekstów w tym czasopiśmie? Rekomendujemy zapoznanie się z zawartością strony O czasopiśmie, na której zamieszczone są niezbędne informacje. Następnie prosimy o rejestrację na stronie czasopisma. W formularzu rejestracyjnym prosimy o zaznaczenie opcji: "Tak, wyślij prośbę o nadanie roli: Recenzent". Jeżeli posiadają już Państwo konto użytkownika w tym systemie - w edycji swojego profilu można rozszerzyć uprawnienia o funkcję: recenzent. Prośba o sporządzenie recenzji konkretnego artykułu zostanie wysłana do Państwa drogą mailową.

Usługi indeksowania
Logo BazHum
Ta strona używa pliki cookie dla prawidłowego działania, aby korzystać w pełni z portalu należy zaakceptować pliki cookie.